We offer a convenient and fast possibility to obtain solutions to legal problems involving the granting answers to the legal issue in the form on-line.

Read more

Kancelaria prawna — Koszalin

Główną siedzibą naszej kancelarii jest Koszalin, jednak wsparcia prawnego udzielamy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w skutecznej obsłudze prawnej z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń, gospodarczego, administracyjnego, spółdzielczego, egzekucyjnego, a nawet kanonicznego. Posiadamy precyzyjną wiedzę i bogate doświadczenie w sprawach dotyczących nieruchomości. Jeśli potrzebują Państwo doradztwa prawnego lub konsultacji, pomocy w przygotowaniu pozwu, sporządzeniu ekspertyz i umów — kancelaria prawna w Koszalinie zaprasza. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu upadłości konsumenckiej.

Naszym celem jest rzetelne i profesjonalne udzielanie wsparcia prawnego każdemu, kto zaufa naszej kancelarii prawnej w Koszalinie. W powierzonych nam sprawach stale dążymy do osiągnięcia jak najlepszego wyniku dla naszego Klienta. Omawiamy dokładnie przebieg postępowania, ustalamy strategię i podejmujemy natychmiastowe działania, które dostosowujemy indywidualnie do każdej sprawy.

Jako skuteczni mecenasi w Koszalinie mamy za zadanie reprezentować interesy naszych Klientów na najwyższym poziomie. Na nasze doświadczenie składają się lata praktyki w rozwiązywaniu problemów i prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Gwarantujemy rzetelną analizę sytuacji i stały kontakt z Klientem. Zapraszamy osobiście do kancelarii w Koszalinie lub kontaktu telefonicznego.

Wywłaszczenia nieruchomości

Konstytucja Polski jasno wskazuje, że pozbawienie prawa własności, czyli wywłaszczenie, jest dopuszczalne tylko i wyłącznie wtedy, gdy dokonywane jest na cele publiczne i za słusznym odszkodowaniem. Reguluje to ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

Inaczej mówiąc, wywłaszczenie nieruchomości to pozbawienie (lub też ograniczenie) prawa własności, prawa użytkowania wieczystego i innych praw rzeczowych na nieruchomości (takich jak służebność bądź spółdzielcze prawo do lokalu). Wywłaszczeniem może być objęta tylko część nieruchomości, jednakże jeżeli pozostała część pozostanie niezdatna do użytku lub straci na wartości, nieruchomość musi zostać wywłaszczona w całości.

Więcej informacji o odzyskiwaniu nieruchomości dostępne jest na dedykowanej stronie nieruchomosci.kpbo.pl.